top of page

הקיץ הזה יהיה חופשי מגירודים!

טיפול בעקיצות bite away

אין אחד מאיתנו שלא מכיר את הסיטואציה...

אתם יושבים בסלון הבית, בגינה או במרפסת, ערב קיצי ונעים. לפתע, בלי כל אזהרה מוקדמת, אתם חשים גירוד ברגל או ביד. אתם מגרדים, ואז מבינים - היתושים חזרו, הם שוב כאן!

וכמו בכל קיץ, שוב תצטרכו להשתמש בקרם או ג'ל שישככו את הגירוד והנפיחות שנגרמים עקב העקיצות, להעמיס על הגוף שלכם את כל הרכיבים הכימיים, שכיום, מרביתם כבר ידועים כמזיקים?

לא נמאס לכם, בכל שנה מחדש, להפגיש את כל הכימיקאלים המזיקים האלה עם הגוף שלכם? עם הגוף של ילדיכם?

הכירו את bite away - המכשיר שכובש את העולם!

bite away אינו תכשיר, אלא מכשיר המיועד לטיפול נקודתי בתחושת הגירוד ובנפיחות שנוצרות לאחר עקיצת חרק. המכשיר פועל בשיטת טיפול נטולת כימיקלים ובאמצעות הקרנת חום ממוקד (טיפול תרמי מקומי) על אזור העור בו קיימת העקיצה. הפעלת נקודת החום המקומית המוגבלת עצמה מספיקה על מנת לגרות את הגוף לשיכוך הנפיחות, הכאב והגירוד שבאזור הנעקץ. הצלחת השימוש בהקרנת החום הממוקד כאמצעי לשיכוך גירוד ונפיחות הנגרמים מעקיצות חרקים, מגובה על ידי מחקר רפואי אשר מוכיח את יעילות השיטה ויתרונותיה.

 

מגרד לכם, אז אתם מגרדים - לא ככה?

מה, בעצם, רע בלגרד עקיצה?

הבעיה העיקרית בגירוד עקיצות היא הזיהום שעלול להתפתח, כתוצאה מגירוד מקום העקיצה, המגורה ממילא. מתחת לציפורניים שלנו נמצאים אינספור חיידקים מסוגים שונים, שגירוד המקום הנעקץ פוצע את שלמות העור במקום ומחדיר אותם אל גופנו. במקרה ה"טוב", זה עלול להסתיים בזיהום מקומי, במקרים הגרועים יותר - בזיהום הגוף כולו!

למרות, שעבור אנשים שעורם רגיש במיוחד, חום המכשיר בעת טיפול עלול, במקרים מסוימים, לגרום לתחושת אי-נוחות קלה, אין כל ספק כי הוא עדיף על הסיכונים שבגירוד, או, אפילו על החשיפה הקבועה לכימיקאלים שבקרמים או במשחות בהם אתם משתמשים כיום!

 

האם האם יש קבוצות סיכון לשימוש בתכשיר כמו אנשים עם קוצב לב, נשים בהריון, אנשים בעלי אלרגיה או אפילפסיה שלהם bite away אסור לשימוש?

אין שום הגבלות כאלו ביישום עבור נשים בהיריון, סובלים מאלרגיה ואפילפטיקה, מכיוון ש bite away נטול כימיקלים ופועל בצורה פיזית בלבד באמצעות חום ממוקד.

גם אם את הרה או מניקה, גם אם ילדכם שנעקץ הוא פעוט וגם אם הנעקץ (או הנעקצת) הם בני הגיל השלישי - כולכם יכולים להשתמש ב- bite away בכל שעות היום והלילה וליהנות מהקלה מהירה בנפיחות ובתחושות הגירוד והכאב.

האם bite away יעיל אך ורק נגד עקיצות יתושים?

למרות שעקיצות יתושים הן העקיצות הנפוצות ביותר שאנחנו פוגשים בחיי היומיום שלנו, עקרון פעולת החימום של bite away הוא עקרון פעולה פיזי המבוסס על אפקט חום קצר וממוקד על אזור עור מוגבל. גם קלט חום מקומי מוגבל עשוי להספיק כדי להפעיל תגובה של הגוף לשיכוך הכאב והגירוד, כמו גם ליצירת הקלה על נפיחות לאחר מכן. bite away יכול להקל על הסימפטומים גם כתוצאה מעקיצות ומנשיכות של חרקים מסוגים אחרים (כדבורים, צרעות או זבובי סוסים) שאותם אנחנו מכירים מהסביבה הביתית ומהטבע הישראלי שסביבנו.

 

האם המכשיר מתאים לאנשים הסובלים מאלרגיה לדבורים או צרעות?

bite away  יכול רק להקל בתחושת הגרד, כאב ונפיחות שנוצרו עקב נשיכת או עקיצת החרק. אין שום עדות למניעת תגובה אלרגית.

במקרים בהם קיימת תגובה אלרגית חמורה לאחר עקיצת או נשיכת החרק, למשל תגובה אנפילקטית המתבטאת באדמומיות חריגה, התנפחות או היווצרות שלפוחיות, שינוי (ירידה או עליה) בלחץ הדם של הנעקץ, הופעת קשיים בנשימה, סחרחורת או תחושת בחילה - השימוש במכשיר אינו מהווה תחליף לטיפול החירום הרפואי.

במקרים כאלה, יש להתקשר לרופא מיד עם הופעת הסימנים הראשונים.

 

המכשיר קטן, נייד ורב-פעמי (בשל פעולתו באמצעות סוללות),

כך שבתוך הבית או בחיק הטבע - תמיד נמצא בידכם הפתרון האופטימלי לשיכוך הגירוד והנפיחות של עקיצות החרקים השונות.

 

אז תתחילו לשנן: עקיצות חרקים כבר לא יגרדו לכם!

 

Bite away מיוצר בגרמניה, מיובא לישראל ע"י חברת כרמל פיק, נבדק דרמטולוגית ומאושר על ידי ה- FDA  האמריקאי.

מכשיר המונע גירוד
bottom of page