HEADER-WEB1-KID-h430.jpg
1משרד הבריאות.png

bite away הוא מכשיר אלקטרוני לטיפול סימפטומטי בעקיצות ונשיכות חרקים.

bite away יכול להקל במהירות וביעילות במקרים של גירוד, כאבים או נפיחות שנגרמו על ידי עקיצות חרקים ועובד באמצעות טכנולוגיית חום ממוקד-נטול כימיקלים.

טיפול בחום לעקיצות
1234 white.PNG
made in germany.png

משטח מגע קרמי, נבדק ואושר דרמטלוגית

הטבע קורא לך

יתושים, צרעות, דבורים וזבובי סוס שכיחים במקורות מים. bite away משמש הגנה בטוחה ואמינה בטיפול בעקיצות ולכן שימושי ביותר בבריכת השחיה, האגם וחוף הים.

לזמנים של כיף

במידה ומדובר בחצר האחורית של הבית, בעל האש של יום העצמאות או בערב נעים במרפסת: עקיצות יתושים הינם חלק בלתי נפרד ממזג האוויר החמים.

bite away מספק הקלה מיידית בסימפטומי הגירוד, נפיחות וכאב – תוך שניות!

מתאים לכל המשפחה

bite away פועל באופן בלעדי בטכנולוגיית חום ממוקד ולפיכך מתאים גם לנשים בהריון, ילדים* ואנשים הסובלים מאלרגיות.

תוספת נהדרת ובטיחותית לארון התרופות המשפחתי.

*לשימוש עצמי בילדים מעל גיל 12.

מתחת לגיל 12 השימוש הוא בהשגחת מבוגר.

זמין וידידותי למשתמש

מתאים לטיולים ומחנאות, לאוהבי הטבע וההרפתקאות. bite away הינו הציוד החשוב ביותר למטייל.

bite away מופעל באמצעות סוללה ומגיע בגודל נוח המתאים לנשיאה בכל תיק.

blue circle1.png

כרמל פיק-יבוא ציוד ומכשור רפואי המאושר על ידי משרד הבריאות של מיטב היצרנים באירופה.

 

הכל למען שיפור איכות חיי האדם.

005-truck.png

שילוח עד בית הלקוח

004-delivery-insurance.png

מכשירים רפואיים מאושרים על ידי משרד הבריאות

003-point.png

מיכשור העומד בתקינה המחמירה של האיחוד האירופי

002-medal.png

מיליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם, עכשיו גם בישראל

001-security.png

רכישה בטוחה, תקן PCI DSS ותקן SSL מורחב

"המוצר הטוב ביותר לטיפול בעקיצות יתושים! נהדר!!!"

יעקב, 42

stage 1.jpg
הטיפול המהיר לעקיצות

מאמר מחקרי:

טיפול בעקיצות ונשיכות חרקים באמצעות חום ממוקד, נתונים עדכניים ושיקולים מעשיים.*

*Müller et al., Clinical Cosmetic Investigational Dermatology. 2011;4:191-196

bite away מאושר על ידי משרד הבריאות

 מספר רישום בפנקס הציוד הרפואי 31940001

שאלות נפוצות

מכשיר ליתושים

מה זה bite away?


bite away הוא מכשיר אלקטרוני לטיפול סימפטומטי בגירוד, כאב ונפיחות שנגרמו על ידי עקיצות חרקים ועובד באמצעות טכנולוגיית חום ממוקד ומציע טיפול נטול כימיקלים. יישום של חום ממוקד (היפרתרמיה מקומית) הוא עקרון פעולה פיזי המבוסס על אפקט חום קצר וממוקד על אזור עור מוגבל. גם קלט חום מקומי מוגבל עשוי להספיק כדי להפעיל תגובה של הגוף לשיכוך הכאב והגירוד.
מי יכול להשתמש ב bite away?


כולם, בכל הגילאים*, בנים או בנות, יכולים להשתמש ב bite away.
bite away מתאים לשימוש לנשים בהריון, ילדים* ואנשים הסובלים מאלרגיות.
בשימוש אצל ילדים, יש לקחת בחשבון כי עור גופם רגיש יותר לכאב מעור של מבוגר. לכן, טרם השימוש בילדים יש להסביר כי bite away יגרום לתחושת חום שיכולה להיות לא נעימה לרגע קל. *לשימוש עצמי בילדים מעל גיל 12, מתחת לגיל 12 השימוש הוא בהשגחת מבוגר.
איך bite away עובד?


המשטח הקרמי של bite away ממוקם על אזור העקיצה או הצריבה (יש להסיר את העוקץ תחילה,במידת הצורך) וללחוץ קלות. לאחר מכן, יש לבחור את אחד משני זמני הטיפול על ידי לחיצה על הלחצן המתאים: 3 שניות (לחצן שמאלי) לשימוש ראשון ולאנשים בעלי עור רגיש 5 שניות (לחצן ימני) לשימוש רגיל. משטח המגע הקרמי מתחמם עד לטמפרטורה של כ-51°C לאורך הזמן הנבחר. ההנחה היא כי ההליך הפיזי בלבד משפעל סיגנלים ומסלולים המשפיעים בצורה חיובית על מערכת החיסון והתגובה הדלקתית לעקיצה. רגולציית שחרור היסטמין ואנזימים קטבוליים יכולים לעמעם את התגובה הדלקתית.
מתי עלי להשתמש ב-bite away?


ביישום מיידי לאחר העקיצה / הנשיכה, הסימפטומים ניתנים בדרך כלל למניעה לחלוטין, ולכן הטיפול בחלק הגוף שנפגע צריך להתבצע במהירות האפשרית. גם ביישום מאוחר יותר, ניתן להגיע לשיכוך מהיר יותר של הסימפטומים.
כיצד עלי להשתמש ב-bite away?


הנח את המשטח הקרמי של bite away על אזור העקיצה או הצריבה. יש ללחוץ על אחד משני הכפתורים: 3 שניות בשביל טיפול התחלתי ועור רגיש \ 5 שניות בשביל טיפול רגיל. המשטח הקרמי מתחמם לטמפרטורה של כ 51 מעלות צלזיוס לאורך הזמן הנבחר. במידה והסימפטומים לא נעלמו לחלוטין, יש לחזור על הפעולה עד לשיכוך מוחלט של הסימפטומים.יש לעשות הפסקה לאחר כל טיפול לפחות 2 דקות לפני הפעלת טיפול נוסף על אותו אזור טיפול. אין לחרוג מהמקסימום של 5 יישומים לשעה על אותו אזור טיפול.
האם bite away מעלים את עקיצות החרק?


לא. bite away מטפל בסימפטומים הנגרמים עקב העקיצה או הצריבה, ומעלים במהירות וביעילות את הנפיחות, גרד וכאב הנגרם עקב העקיצה.
האם יש תופעות לוואי לשימוש ב bite away?


בשונה משימוש בקרמים, משחות וטבליות המשמשות לטיפול בגרד ונפיחות עקב עקיצות חרקים, הטיפול עם bite away הינו נטול מכימיקלים. בהתאם לרגישות האדם לכאב, יתכן שהחום הממוקד יגרום לתחושה לא נעימה. אנשים בעלי עור רגיש עלולים לחוות אדמומיות של העור לזמן קצר לאחר השימוש. במקרים נדירים, אנשים בעלי עור רגיש עלולים לחוות גירוי עורי מקומי.
האם יש קבוצות סיכון לשימוש בתכשיר כמו אנשים עם קוצב לב, נשים בהריון, אנשים בעלי אלרגיה או אפילפסיה שלהם bite away אסור לשימוש?


אין שום הגבלות כאלו ביישום עבור נשים בהיריון, סובלים מאלרגיה ואפילפטיקה, מכיוון ש bite away נטול כימיקלים ופועל בצורה פיזית בלבד באמצעות חום ממוקד.הגבלות חלות באופן בלעדי על: נוירופתיה של סיבי העצב הדקים, אלודיניה, היפרלגיה, גידולים ושינויים ממאירים של העור, אנשים עם רגישות מופחתת עקב תלונות גופניות או רפואיות, אזורי עור רגישים או הסובלים מאספקת דם נמוכה.
לכמה זמן הבטריות מחזיקות מעמד וכיצד יש להחליפן?


זוג בטריות ה AA LR6 1,5V שמגיעות במשלוח יחזיקו מעמד עד ל-300 הפעלות. כדי להחליף את הסוללות, יש לפתוח את מכסה הסוללות ולסגור אותו לאחר הכנסת הסוללות. אין להשתמש בסוללות נטענות. bite away יתריע מתי יש להחליף את הבטריות: נורת החיווי תהבהב 3 פעמים בנוסף לצליל אקוסטי שינגן 3 פעמים. התמונה הבאה מראה כיצד יש להכניס את הבטריות: ​​
מה כלול במשלוח ההזמנה?


המשלוח כולל את המכשיר bite away ובנוסף שתי בטריות AA LR6 1,5V.
האם יש אחריות על המוצר?


בעל האתר הוא היבואן והמשווק של המוצר. על כן, במידה והמוצר פגום, יש צורך לפנות לפרטי ההתקשרות המופיעים באתר וליצור קשר עם היבואן והוא יעשה את המאמץ המירבי בכדי לברר האם יש צורך לתקן את המוצר ו/או להחליפו. ​מכל מקום רצוי לנקוט באמצעים סבירים לשימוש במוצר בהתאם להוראות שבאריזת המוצר. ניתנים 12 חודשי אחריות על המוצר. האחריות לא חלה על שימוש שלא לפי הוראות השימוש ו/או שימוש בלתי סביר.

מיזם חדש (21).png

משטח המגע הקרמי של ® bite away

ניתן לחיטוי היגייני ולכן אידיאלי גם לסובלים מאלרגיות.

נגד עקיצות יתושים
  • Facebook
  • Instagram