top of page
HEADER-WEB3.jpg

®Herpotherm הוא מכשיר רפואי תוצרת גרמניה לטיפול מקומי בסימפטומים של הרפס, כגון גירוד, צריבה, עקצוץ או תחושות של מתח.

®Herpotherm יכול למנוע את ההיווצרות של שלפוחיות הרפס, אם משתמשים במכשיר מבעוד מועד.

המכשיר הינו קומפקטי, אפשר לקחת אותו לכל מקום ולהשתמש בו בכל נקודת זמן לפי הצורך.

Herpotherm Logo.png
1234 HT-01 copy.png
made in germany.png

ברגע שתנסה אותו, לא תוכל להפסיק להשתמש בו ולהמליץ עליו לאחרים!

מ., 23

דיסקרטי כשפתון

®Herpotherm מתאים לכל תיק וכיס מכיוון שמקל החום האלקטורוני מגיע בגודל של מפתח רכב.

השקעה משתלמת

בניגוד לשימוש בקרמים ומדבקות בעלי תאריך תפוגה, למכשיר האלקטרוני  ®Herpotherm יש בטריה הניתנת להחלפה ולכן השימוש בו הוא ללא תוקף או הגבלת זמן.

פתרון קטן ללוחמה בבעיה נפוצה

®Herpotherm הינו דיסקרטי לחלוטין מכיוון שהוא שקוף – בשונה מקרמים ומדבקות. הוא קל לשימוש כשפתון, והחום הממוקד שהוא מפיץ עוזר לך לשמור על יופייך המושלם.

מומלץ על ידי רופאים ורוקחים

כמכשיר רפואי, ®Herpotherm מסייע להקלה מהירה ומהימנה בסימפטומים של פצעי קור – משך הריפוי של הסימפטומים מקוצר עד ל-50% ממשך זמן הריפוי[1] בשימוש בקרמים המכילים אציקלוויר.

[1] Wohlrab J, et al., Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology 2013, 6:263-271.

tip.png

כרמל פיק-יבוא ציוד ומכשור רפואי המאושר על ידי משרד הבריאות של מיטב היצרנים באירופה.

 

הכל למען שיפור איכות חיי האדם.

005-truck.png

שילוח עד בית הלקוח

004-delivery-insurance.png

מכשירים רפואיים מאושרים על ידי משרד הבריאות

003-point.png

מיכשור העומד בתקינה המחמירה של האיחוד האירופי

002-medal.png

מיליוני לקוחות מרוצים ברחבי העולם, עכשיו גם בישראל

001-security.png

רכישה בטוחה, תקן PCI DSS ותקן SSL מורחב

משטח מגע קרמי, נבדק ואושר דרמטלוגית

Herpotherm_Wirkprinzip.png
Herpotherm Logo copy.png

מאמר מחקרי:

טיפול בהתקפות הרפס סימפלקס באמצעות חום ממוקד, נתונים עדכניים ושיקולים מעשיים.*

*Wohlrab J, et al., Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology     2013, 6:263-271.

®Herpotherm מאושר על ידי משרד הבריאות

 מספר רישום בפנקס הציוד הרפואי 31940001

Herpotherm Logo.png

שאלות נפוצות

 • מה זה ®Herpotherm?
  ®Herpotherm הוא מכשיר רפואי "תוצרת גרמניה" לטיפול מקומי בסימפטומים נלווים של הרפס (הרפס שפתיים) כגון גירוד, צריבה, עקצוץ או תחושת מתח. ®Herpotherm יכול בדרך כלל למנוע היווצרות של שלפוחיות הרפס אם נעשה בו שימוש מבעוד מועד. המכשיר הרפואי הינו קומפקטי, אפשר לקחת אותו לכל מקום, ולהשתמש בו בכל נקודת זמן לפי הצורך.
 • מי יכול להשתמש ב-®Herpotherm?
  ®Herpotherm פועל באופן בלעדי באמצעות חום ממוקד ולכן הוא נטול כימיקלים לחלוטין. לפיכך ®Herpotherm מתאים גם לנשים בהריון, לסובלים מאלרגיה ולילדים* בשימוש אצל ילדים*, יש לקחת בחשבון כי עור גופם רגיש יותר לכאב מעור של מבוגר. לכן, טרם השימוש בילדים יש להסביר כי ®Herpotherm יגרום לתחושת חום שיכולה להיות לא נעימה לרגע קל. *לשימוש עצמי בילדים מעל גיל 12.
 • האם יש קבוצות סיכון לשימוש בתכשיר כמו אנשים עם קוצב לב, נשים בהריון, אנשים בעלי אלרגיה או אפילפסיה שלהם ®Herpotherm אסור לשימוש?"
  אין שום הגבלות כאלו ביישום עבור נשים בהיריון, סובלים מאלרגיה ואפילפטיקה, מכיוון ש ®Herpotherm נטול כימיקלים ופועל בצורה פיזית בלבד באמצעות חום ממוקד. הגבלות חלות באופן בלעדי על: נוירופתיה של סיבי העצב הדקים, אלודיניה, היפרלגיה. גידולים ושינויים ממאירים של העור. אנשים עם רגישות מופחתת עקב תלונות גופניות או רפואיות. אזורי עור רגישים או הסובלים מאספקת דם נמוכה.
 • איך ®Herpotherm עובד?
  ®Herpotherm הינו מכשיר רפואי לטיפול מקומי בסימפטומים המלווים פצעי קור כגון תחושת שריפה, עקצוץ, גרד או לחץ. פעולת Herpotherm מבוססת על היפרתרמיה מקומית. ההנחה היא שלחום הממוקד הנוצר על ידי ®Herpotherm, המגיע לכ-51 מעלות צלזיוס, ישנה השפעה חיובית על שחרור היסטמין ואנזימי פירוק ולפיכך מנטרל את התגובה הדלקתית באזור. בשימוש מוקדם ®Herpotherm יכול למנוע את ההתפתחות של שלפוחיות פצעי קור. לאחר שהשלפוחיות כבר נוצרו, Herpotherm יכול להקל על הסימפטומים במהירות ולזרז את תהליך ההחלמה, בהשוואה לקרמים המכילים אציקלוויר.2 2 Wohlrab J, et al., Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology 2013, 6:263-271.
 • מתי עליי להשתמש ב-®Herpotherm?
  יש לטפל בפצעי קור מוקדם ככל האפשר לאחר הופעת הסימפטומים הראשוניים, כגון תחושת שריפה, עקצוץ, גרד או לחץ. הסימפטומים הנ"ל מופיעים לרוב לפני שנוצרות שלפוחיות פצעי הקור.
 • איך עליי להשתמש ב-®Herpotherm?
  השימוש ב-®Herpotherm מאוד פשוט: הסר את מכסה המגן מהמכשיר. יש להניח את המכשיר כאשר משטח המגע הקרמי מונח על אזור העור המושפע וללחוץ קלות. יש ללחוץ על הלחצן. משטח המגע הקרמי מתחמם עד לטמפרטורה של כ-51 °C. ברגע שהטמפרטורה הגיעה לרמה זו, נדלקת נורית חיווי. נורית החיווי נכבית כאשר המכשיר נכבה אוטומטית לאחר 3 שניות של שימוש. בתחילת שלב החימום ובסיום הטיפול, נשמע בנוסף צליל קולי. יש להניח את מכסה המגן על המכשיר. אם התסמינים נמשכים או חוזרים, ניתן לטפל באותו אזור עור מספר פעמים. יש לבצע הפסקה של לפחות 2 דקות בין טיפול אחד למשנהו. אין לחרוג מ-5 טיפולים לשעה באותו אזור עור.
 • אפשר להשתמש ב-®Herpotherm על ידי יותר מאדם אחד?
  כדי למנוע העברת וירוסים ומסיבות היגייניות יש להשתמש ב-®Herpotherm רק על ידי אדם אחד. משטח המגע הקרמי של המכשיר ניתן לניקוי בקלות באמצעות מטלית אלכוהול מסחרית לחיטוי. כל המשטחים החיצוניים האחרים ניתנים לניקוי באמצעות מטלית נקייה. אין להשתמש עד למצב בו המכשיר נרטב; אין לנקות את המכשיר במים\נוזלים
 • האם ®Herpotherm יכול לרפא הרפס?
  אין תרופה לזיהום בנגיף הרפס סימפלקס. הרפס היא מחלה ויראלית הנגרמת על ידי וירוס הרפס סימפלקס. ההדבקה מתרחשת על ידי זיהום טיפות, במגע ישיר או כתם זיהום. זיהום עם וירוס הרפס סימפלקס לא יכול להיות הפוך.
 • האם יש תופעות לוואי מהשימוש ב-®Herpotherm?
  בהתאם לרגישות, טמפרטורת הטיפול עשויה להיתפס כלא נעימה. אנשים רגישים עשויים לחוות אדמומיות קצרה של העור לאחר היישום. במקרים נדירים, משתמשים בעלי סוגי עור רגישים עלולים לחוות גירוי בעור ®Herpotherm .פועל באופן בלעדי באמצעות חום ממוקד ולכן הוא נטול כימיקלים לחלוטין. העור לא ניזוק מהשימוש בזכות זמן הטיפול הקצר של 3 שניות.
 • האם ישנן בדיקות דרמטולוגיות לגבי היעילות של ®Herpotherm?
  דרמטולוגית בדקו ומצאו כי שימוש מוקדם ב-®Herpotherm יכול למנוע לחלוטין התפתחות של שלפוחיות פצעי קור. בשימוש מאוחר נצפה זירוז בזמן ההחלמה של השלפוחיות וההתפרצות הופכת מתונה יותר.3 3.Wohlrab J, et al., Clinical, Cosmetic and Investigational Dermatology 2013, 6:263-271
 • מה כלול במשלוח ההזמנה?
  המשלוח כולל את המכשיר ®Herpotherm ובנוסף בטריה Ultra CR2 3V.
 • לכמה זמן הבטריה מחזיקה מעמד וכיצד יש להחליפה?
  בטריה Ultra CR2 3V שמגיעה במשלוח תחזיק מעמד עד ל-100 הפעלות. לצורך החלפת הסוללה, יש לפתוח את מכסה הסוללה ולסגור אותו לאחר הכנסת הסוללה. ®Herpotherm יתריע מתי יש להחליף את הבטריה: נורת החיווי תהבהב 3 פעמים בנוסף לצליל אקוסטי שינגן 3 פעמים. אין להשתמש בסוללות נטענות.
Herpotherm Logo.png
bottom of page